Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knajpy, bary, puby...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Gastronomia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anathema666



Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 9:56 pm    Temat postu: Knajpy, bary, puby... Odpowiedz z cytatem

Może to nie ten dział, ale lepszego miejsca nie znalazłem.

A co do samego topicu.
Moim zdaniem brakuje w Sandomierzu lokalów na "jakimś poziomie". Do niedawna było tylko "Lapidarium", które teraz obniżyło dość znacznie loty. Po zmianie właścicieli niezgorzej prezentuje się Kordegarda. Ale poza tym nie ma nic:
- Kasztelanka z wystrojem z lat 60-tych,
- Ciżemka gdzie nic się wieczorami nie dzieje,
- Retro - szkoda słów,
- Coctajl - teĹź raczej nie szokuje wystrojem, nastrojem itd,
- Hill - teĹź nic ciekawego.
- Flisak - póki nie wyremontują, a nie zapowiada się na to zbyt szybko, to nie ma co tam chodzić.

Wychodzi na to, że atrakcyjnych miejsc na wyjście wieczorem/popołudniu tutaj za wiele nie znajdziesz. Brakuje lokalu gdzie można pójść po pracy, szkole itd. Czegoś na styl sali z muzyką, bilardem i barem oczywiście. Ale nie jakiegoś "elo młodzieżowego" miejsca na imprezy, tylko jakiegoś "kultruralnego" miejsca.

Poza tym nie ma u nas, za czym osobiście nie tęsknię, dyskoteki. Troszkę dziwne, że w dość dużym mieście nie ma ani jednej (nie liczę Goldenu, bo to chyba nie dyskoteka?).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniales o w miare kulturalnym Oscarze Ja tam lubie chodzic bo jest w miare spokojnie i ladnie. A co do dyskoteki to jak juz kiedys pisalem jest szansa ze wkrotce cos powstanie, a na razie musi wystarczyc nam Golden
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anathema666



Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, jeszcze Oscar.
Mają całkiem niezłe śledzie i sałatki - czasem zamawiam na jakieś imprezy Wink
Wystrój, muzyka, ten piękny balkon z namiotem - mi osobiście nie przypada to do gustu. Tyle, że ja nie chodzę na dyskoteki - chodziło mi raczej o tzw. młodzież Wink

A co do mającej powstać dyskoteki to które miejsce masz na myśli...
Okrąglak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio byłam świadkiem rozmowy na Starówce. Grupa turystów była niezadowolona bo o godzinie 14 nie mieli gdzie zjeść jakiegoś normalnego, i w przystępnej cenie obiadu. Chyba przeszli już wszystkie lokale bo spotkałam ich koło biblioteki i wszystko wskazywało, że opuszczają Starówkę. Zastanawiałam się czy rzeczywiście nie było gdzie zjeść? Przecież na Mariackiej barek u Jakuba (chyba tak się nazywa) nie jest taki drogi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anathema666



Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ładnie tak podsłuchiwać ;)
A to dziwne, że nie znaleźli. O ile 30-tka, a szczególnie 30-tka uchodzą za dość drogie knajpki, o tyle bodajże w np. Staropolskiej (nie jestem pewien nazwy) koło 30-tki już ceny są chyba w miarę niskie.
A jeśli już nie na samym Rynku to i poza nim znalazłoby się coś z niższymi cenami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monikas1976



Dołączył: 01 Kwi 2005
Posty: 58

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SmileSmileSmileSmileSmile
Trudno nazwać to podsłuchiwaniem, kiedy stali koło mojego stolika,przy którym piłem sobie cos zimnego. Stanęli przy moim stoliku i narzekali. Trochę się zdziwiłam, że nic nie znaleźli. Może mieli jakieś wyjątkowe wymagania żywieniowe? SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anathema666



Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może szukali czegoś na kształt naszej cudownej, chińskiej knajpki "Huang ho" - czy jakoś tak to się nazywa ;)
W każdym razie zjeść to już jest chyba gdzie u nas. Niedawno nie było gdzie zostać na noc, ale teraz to już jest chyba lepiej i pod tym względem.

A wracając do tematu:
Nie brakuje wam takiej knajpki na kształt pubu z bilardem, gdzieś w centrum miasta (nie w Rynku) ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tyler Durden



Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 1
Skąd: Skądinąd tutejszy choć nie całkiem

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do "Trzydziestki" - mam jedną uwagę - często bywam na sandomierskiej starówce, m. in. właśnie w tym lokalu. Zauważyłem, że trzeba bardzo uważać na prawidłową wysokość reszty wydawanej od zapłaconych rachunków. Spotkałem się z taką sytuacją już kilka razy (za każdym razem resztę wydawała mi szefowa lokalu, do pozostałych ludzi z obsługi nie mam takich zastrzeżeń). Oczywiście było to bardzo "przypadkowe". O podobnych "przypadkach" słyszałem też od znajomych - czyżby to stała praktyka? Jeśli tak to gratuluję, zwłaszcza, że te omyłki zdarzają się nawet w przypadku bardzo małych kwot (trudno nie spostrzec braku 50 gr, gdy reszta wynosi 5 zł). Nie chodzi mi tu o same pieniądze, ale o sposób traktowania klienta. Więcej z oferty "Trzydziestki" nie skorzystam, wybiorę którąś z konkurencyjnych knajpek, nawet jeśli musiałbym kawałek podjechać.
_________________
Niemilec Świętokrzyski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Gastronomia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group