Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co z tą Polską?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 8:33 pm    Temat postu: Co z tą Polską? Odpowiedz z cytatem

Witam po dluższej nieobecności. Widze że na forum cisza grobowa niemalże. A ja chciałem sie dowiedzieć jak wam sie żyje w nowej IV RP. Czy to co się dzieje na naszej scenie politycznej jest normalne?? Czy tak powinno być w demokratycznym państwie prawa?? Napiszcie czy podoba się wam styl rządzenia braci Kaczyńskich Co bedzie lepsze pakt stabilizacyjny czy moze ponowne wybory?? Ja uwazam osobiście ze taki sklad parlamentu nie ma racji bytu i wybory sa nieuniknione Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh.. pożyjemy - zobaczymy. ja jako przeciętny człowieczek nieinteresujący się zbytnio polityką jestem nieco zażenowany tym teatrzykiem..
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba jak wiekszosc moich znajmych. Zastanawiam sie właśnie skąd takie poparcie dla PiSu W ostatnich dniach siegnelo 40 % Czy ludzie są ślepi i nie widzą jak niweczone są przedwyborcze obietnice?? Np dotyczące programu taniego państwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poki co troche wczesnie oceniac, ale z naszego pana premiera to ja jestem zadowolony! szczerze WIERZE ze uda mu sie troche polepszyc warunki w kraju...
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm premier jest bardzo medialny i nic poza tym Nie zauwazyes ze robi wszystko zeby byc w centrum zainteresowania a zarazem nic nie robi konkretnego. Druga sprawa to czas, uwazasz ze za wczesnie zeby oceniac Ja mysle zupelnie inaczej mijaja miesiace a chaos sie poglebia. Nie ma zadnej budujacej zgody sa tylko kolejne konflikty i pomowienia. Mysle ze wybory to jedyne sensowne rozwiazowanie tej patwej sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin25 jakoś nie zauważyłem tej medialności premiera. Ten gość jak występuje medialnie to zachowuje się jak kołek drewna (no chyba że jest w RM tam dopiero objawia się jego elokwencja i medialność). Widzieliście jego sweterek na ceremonii wymiany ministrów? Ok ma złamaną rękę ale czy to pozwala mu przyjść na taką uroczystość w sweterku od mamy? (Szczególnie że dzień wcześniej w tym samym sweterku prowadził rozmowę z dziennikarzami na konferencji prasowej (może ma tylko jeden Wink)).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group