Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nie damy zlikwidować fundacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Pytania do...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duch



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 20, 2006 11:11 pm    Temat postu: nie damy zlikwidować fundacji Odpowiedz z cytatem

Co wam urzędasy jedne przeszkadza fundacaja??? ona jako jedny promuje miasto bo p.burmistrz jeden z drugim ma wszystko głęboko w d... tak prawdę mówiąc na to wszystko co się dzieje w tym mieście płakać się chce ale fundacji nie damy zniszczyć i zamknąć. prędzej zniszczym p. burmistrza i zastępce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Pon Lip 31, 2006 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Promuje jak to pieknie brzmi tylko troche falszuje rzeczywistosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarodar



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 26

PostWysłany: Sro Sie 30, 2006 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jakiej materii slowo 'promuje' w odniesieniu do Fundacji falszuje rzeczywistosc kolego PTK?
Jak Kurski albo Maciar można rzucać słowa w świat i nie ponosić odpowiedzialności ale to wartości osoby nie podnosi...nawet ukrytej za "tajemniczym" PTK
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PTK



Dołączył: 20 Maj 2006
Posty: 18

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu od razu probujesz mnie obrazic (Porownanie do Kurskiego i Macierewicza sa dla mnie obraza) a nie przekonac mnie ze sie pomylilem?
Napisalem ze promuje to nie odpowiednie slowo poniewaz z tego co wiem Fundacja radzi sobie w organizacji wielu imprez i to calkiem ciekawych tyle ze raczej nie wplywaja one narazie na wypromowanie naszego miasta albo dzieje sie to w bardzo malej skali. Nie popieram jej likwidacji bo wiem ze jak miasto sie tym zajmie to nawet te skromne srodki zostana przejedzone.
Bardzo bym sobie zyczyl zeby dzialania Fundacji naprawde na duzo wieksza skale przyczynialy sie do wzrostu zainteresowania naszym miastem ale poprostu uwazam ze dziasiaj slowo "promuje" brzmi nadwyraz gornolotnie nie zaleznie od tego jakie sa tego przyczyny. A co do wartosci osoby to chyba nie mozesz tego stwierdzic rownie tajemniczy jarodarze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarodar



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 26

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie sorki zatem za to porównanie, też bym się obraziłSmile
a jeśli idzie o działania promujące miasto to podam kilka przykładów na takie dzialania:
- zorganizowanie prapremiery Jasminum w Jakubie
- koncert Stanki, Urbaniaka i Kiniorskiego...tyz w Jakubie
- Szantomierz....naprawde wyjatkowa impreza w skali kraju
...po inne polecam www.fkzs.pl

Promocja to także uruchomienie w kulturalnym znaczeniu wielu nowych miejsc...np.dziedzińca PSS, Starego Szpitala.

No i takie działania, których nie widać...właśnie promocja miasta jako miejsca w środowiskach artystycznych w Polsce...

nie wiem co górnolotnego jest w słowie 'promocja'...slowo przylgneło do półek oznaczonych na czerwono w hipermarkecie i zeszło że tak powiem do znaczeniowego parteru...ale w odniesieniu do FKZS i w znaczeniu słownikowym jest jak najbardziej adekwatne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Pytania do... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group