Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

protest w sprawie Fundacji
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Fundacja i CEKDiM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gruby29



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 11:23 pm    Temat postu: Fundacja i CEKDiM Odpowiedz z cytatem

Soulmanie, kolego- zapytaj swojego Kuby czy jest szczęśliwy z tego,że już nie będzie chodził do Szkoły bez dzwonka. Jakby był z tego powodu choć trochę niezadowolony, to zaangażuj się aktywnie w sprzeciw przeciwko likwidacji tej placówki, bo to dotyczy twojego syna.
gruby
_________________
gruby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
soulman



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Marku.
Ty jak protestujesz?

A Ty aqq? Poza coraz ciekawsza jednostronna dla mnie dyskusja tutaj.
Na miescie nikogo nie widzialem. Zadnych plakatow, zadnych pochodow. Jak bedziecie cos organizowac to dajcie znac. Przylacze sie.

Dalej nic konkretnego sie nie dowiedzialem, co ja, jako ja, mialbym w tej sprawie zrobic. Dalej sie nie dowiedzialem dlaczego ja niby jestem wspolodpowiedzialny za zamkniecie tego czy tamtego.

Zaczyna mnie to szczerze bawic.
_________________
___________________
IQ ludzkości wynosi constans, tylko ludzi wciąż przybywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruby29



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 12:07 pm    Temat postu: Protest Odpowiedz z cytatem

Jeżdżę po rozmaitych instytucjach, występuję w R i TV, ale moja sytuacja jest niezręczna, bo oponenci zarzucają nam z CEKDiM i Fundacji, że szczujemy ludzi w obronie własnej d..., zobacz co się dzieje na forum Polsat - Interwencje ile bzdur i kłamstw pod naszym adresem. Myślę, że ty naszych kompetencji nie podważasz, możesz ciepłe słowo powiedzieć. Ty patrzysz na kulturę z pozycji człowieka zawodowo niezaangażowanego. Jasne ,że wszystko o czym piszesz, że chęć działania jest ważniejsza niż brak bądź istnienie mecenatu, ale...Można do celu dojść dobrą ,prostą, racjonalną drogą, można też po wertepach i dookoła - tylko po co i dlaczego.Władze właśnie usiłują zepchnąć nas z dobrej drogi - szlaban z napisem remont, a my znowu dookoła. I przeciwko temu trzeba protestować aktywnie, pisać do gazet, do mediów, uczestniczyć w spotkaniach ludzi, którym takie działania się nie podobają.Wieści o tym co się robi znajdziesz w Internecie, który jest ci bliski, na stronach chociażby Sandomierz.net,www. Flik,Polsat Interwencje.
Przyłącz się do nas boś "krew z krwi i kość z kości", a nieporozumienia i swary nawet w najlepszej rodzinie się zdarzają, trzeba być ponadto, czego i tobie życzę. Nie napisałeś jak twój Kuba.
gruby
_________________
gruby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
omierz



Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Soulman, nie chodzi o wychodzenie na ulicę. Pewnie słyszałeś o marszu młodzieży. Z urzędu nikt do nich nawet nie wyszedł. Jakoś tak dziwnie się złożyło, że pojawiła się tylko straż miejska i policja. Specyficzny zbieg okoliczności i "sposób" na rozwiązanie problemu. Tak nie buduje się ani nie kszałtuje świadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soulman



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ulice to i ja wyszedlem. Tylko trwalo to tak krotko, ze nie zdazylem. No niestety praca.
A dorosli poza twierdzeniem ze "ja protestuje", co tez sam napisalem gdzies powyzej, nic nie robia.

Jest cos na stronie flika, fundacji, sandomierz.net?
Jakas petycja? Nie widzialem.

Wiec dalej nie wiem, jak niby ja mam protestowac. A moze wlasnie brakuje kogos kto by to rozpoczal?

Aaaa i takie pytanie. Z racji tego ze nigdzie nie ma zadnych informacji, poza tym ze z dniem 1 stycznia ..... nic nie wiadomo opinii publicznej co sie dzieje.

Wiec tak - jesli tocza sie jeszcze jakies dzialania o utrzymanie tych osrodkow - to niech to bedzie wiadome. Wtedy protest ma jakis sens.

Jesli walka zas juz walkowerem zostala oddana, to nie ma co plakac, tylko komu sie nie chce, niech zmieni branze, miejsce zatrudnienia i zainteresowania. A komu sie chce, niech dalej cos robi. Ja zamierzam.
_________________
___________________
IQ ludzkości wynosi constans, tylko ludzi wciąż przybywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aqq



Dołączył: 28 Maj 2005
Posty: 10

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IQ ludzkości wynosi constans, tylko ludzi wciąż przybywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
soulman



Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 15
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A napiszesz w ogole cos madrego?
Bo nadal nie odpowiedziales na moje pytania skierowane do Ciebie.

Do Marka.
No niestety jak pisalem wyzej, na sandomierskich stronach, poza tym konkretnym miejscem nikt nic nie pisze. Tym bardziej o spotkaniach ludzi o ktorych wspominasz.
Ja popelnilem notke na stronie mojej organizacji. PO znaczy sie.
Pewnie tam nie zajrzales, wiec nie wiesz, ale juz od dawna tam widnieje.

A Kuba ma sie dobrze i pozdrawia. Szczesliwy, nieswiadomy doroslosci korzysta z ferii.
_________________
___________________
IQ ludzkości wynosi constans, tylko ludzi wciąż przybywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kardynał



Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 7:05 pm    Temat postu: pomalutku Odpowiedz z cytatem

zapraszam wszystkich którym nieobce sa losy FKSZ i CEKDIM w Piatek, 26 stycznia o 9.00 na kręcenie programu p.Jaworowicz. miejsce podam jak będę znał szczegóły. Może ktoś w końcu ten beton ruszy. A jak raz się ruszy to i się pokruszy. Zna ktos dokładne dane naszego gburmistrza żeby sprawdzić IPN?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielokątek



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Pon Sty 22, 2007 9:11 pm    Temat postu: Sandomierz znowu w TV Odpowiedz z cytatem

Mam nadzięję że "rodzic" się nie obrazi iż go cytuję !!!! i Pozdrawiam
sprawa dla reportera raz jeszcze
rodzic /21.01.2007 18:35/ Szanowni państwo Dnia 26 stycznia 2007, w piątek, o godz. 9 rano, na rynku starego miata w Sandomierzu, odbędzie się spotkaniez panią Elżbietą Jaworowicz, redaktorką programu TVP 1 " Sprawa dla reportera". Będzie ono dotyczyło istnienia, a właściwie likwidacji Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży (dawnej Oazy) oraz Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej. Z ośrodka CEKDiM korzystało ok. 1000 dzieci i młodzieży tygodniowo, w ramach 16 form działalności w 44 grupach. Wszyscy mają szansę zając stanowisko w sprawie tej placówki - miejsca dla młodzieży i najmłodszych, za których odpowiedzialnosc ponoszą dorośli indywidualnie oraz instytucje. Argumentacja pana Burmistrza, wygłoszona na pierwszym spotkaniu z rodzicami, sprowadzająca się do słów " Ktoś te wybory wygrał a ktoś przegrał " , stanie się wystarczająca, by twoje dziecko szukało swojego miejsca na ulicy. Rodzicu ! Jeśli liczysz, że ktoś bardziej niż ty sam, będzie się interesował losem twojej córki lub syna - mylisz się ! Jeśli nie znajdziesz czasu , aby powiedziec prawdę o tym, że było to miejsce przyjazne dla dzieci i ciebie przez dwadzieścia lat, prawdziwa oaza i będziesz milczec, to kim jesteś ? Może nie zauważyłeś, że było ono wyjątkowe, ale nie mogłeś nie zauważyc ,że ważne i potrzebne. Liczymy właśnie na ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielokątek



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 9:38 pm    Temat postu: Borowski znowu KŁAMIE Odpowiedz z cytatem

Kolejne kłamstwo burmistrza dotyczące kultury w Sandomierzu.
Od 01.02.2007 miały zacząć działać wszystkie formy
prowadzone przez CEKDIM, nie działa ŻADNA.
Tłumaczenie, iż nie może działać klub wspinaczkowy z powodu
braku ekspertyz tarasu, jest KŁAMSTWEM!!!!!!
przecież zajęcia wspinaczkowe w zimie odbywały się w pomieszczeniu,
a nie na tarasie. Tak rozumując pan Hebel mógłby wytłumaczyć, iż basen kryty
nie funkcjonuje, bo w basenie letnim zamarzła woda.
W budynku przy Armii Krajowej 1 jest pomieszczenie przeznaczone
Na ściankę wewnętrzną, to wiedzą wszyscy, którzy kiedykolwiek
Tam byli. Łatwiej jednak jest kłamać mieszkańców, niż prowadzić zajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruby29



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przyjemnie pomyśleć, że "Gabinet cieni" nie zadziałał.Niestety burzyć łatwo, tworzyć trudno - bo na to potrzebne są umiejętności w głowie a nie w d...., co urzędnikom miejskim pod rozwagę daję, choć nie wiem po co, bo z tejże gliny. gruby
_________________
gruby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
plombek



Dołączył: 18 Sie 2005
Posty: 4
Skąd: Srz

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 9:54 am    Temat postu: czy sa jekies szanse na pozytywne efekty? Odpowiedz z cytatem

Kto sie orientuje jakie sa wogole mozliwosci na odwrocenie/posprzatanie tego calego balaganu?
Z tego co obserwuje to Burmistrz ze switą brna w swoje a Fundacji i CEKDIMu nie ma. MOSiR (MyslOSobieiRodzinie) przejal budynek, zaczynaja (lub nie - nie wiem dokladnie) cos tam dzialac i wyglada na to ze jakiekolwiek porozumienie na obecnym etapie wogole nie jest mozliwe.
Co z tą Kulturą? - pytam (lekko zaniepokojony).
_________________
Bolszewika goń goń goń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gruby29



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj brną, bez efektu, uparcie, za wszelką cenę, ale nie mają kim i z kim. To kolejny dowód na to , że kulturę robią ludzie oddani temu sercem i głową, a nie ci którym stołki do zadka przyrosły i którzy w tej materii umieją tylko zamówić coś przez telefon z zewnątrz. Ileż można jeść Pizzę i ile to kosztuje, chyba że koszta się nie liczą.Smacznego.
_________________
gruby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wielokątek



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lut 03, 2007 10:19 pm    Temat postu: BOROWSKI TO KŁAMCA Odpowiedz z cytatem

BOROWSKI TO KŁAMCA !!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielokątek



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 10:02 am    Temat postu: Nowa kulturana oferta Odpowiedz z cytatem

Nowo otwarty dom kultury przy Armii Krajowej 1, będący w strukturach(MyślOSobieIRodzinie) , wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Sandomierza oferuje wiele hiperciekawych ofert w zakresie zajęć cyklicznych i
najróşniejszych kursów.
Już od przyszłego tygodnia bomba sezonu zimowego:

Kurs szycia pod patronatem agenta J-23.

W sobotę zaczyna się weekendowy kurs gaszenia światła w lodówce.

W najbliższym czasie zaczną się również zajęcia z dłubania w nosie i pierdzenia w stołek,
Które będzie prowadził instruktor o wieloletnim doświadczeniu w tym kierunku kochany przez nierobów pan April, czeka on tylko na ekspertyzę techniczną stołka.
Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach: początkowej i zaawansowanej.

Wszystkich niechętnych serdecznie wypraszamy!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moshi



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo przepraszam ale nie mogę patrzeć na błędy ortograficzne Sasanki! "świerzej" pisze się przez ż, a "nie które" razem. Dzieci jak nie jesteście pewne jak pisać zaglądajcie do słownika. Szkoda że nie ma już CEKDiM mogłybyście tam się poduczyć Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Fundacja i CEKDiM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group