Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sandomierz od strony konsumenckiej.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Jeszcze inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
peterek



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 3

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2005 1:35 pm    Temat postu: Sandomierz od strony konsumenckiej. Odpowiedz z cytatem

Witam, w Sandomierskich sklepach urzędach i instytucjach spotyka nas często niemiłe traktowanie lub tez próba oszukania. Proponuję aby opisywać takie zdarzenia na tym forum. Po pierwsze ku przestrodze innych, po drugie w celu pochwalenia dobrych zachowań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peterek



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 3

PostWysłany: Sob Wrz 17, 2005 1:48 pm    Temat postu: Sklep RTV przy na Mickiewicza przy światłach Odpowiedz z cytatem

Co bym nie kupował w Salonie RTV (tzw u Wzorka) to ciągle napotykam na jakieś problemy. To nie może mi wydrukować faktury, bo akurat sprzęt mu nie działa. Prawie nigdy nie daje karty gwarancyjnej, dopiero po kłutni. Wiele razy widziałem różne sceny w tym sklepie, kiedy ludzie się z nim kłucili. Żadko tam bywam, a prawie zawsze ktoś się z nim kłuci. Czy ktoś z Was miał takie same problemy jak ja, czy to tylko mój pech?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2005 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MASZ MOZLIWOSC WYBORU SA DUZE SKLEPY RTV NA OBWODNICY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peterek



Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 3

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2005 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale co mi z możliwości wyboru, gdy już coś kupiłem i w domu okazało się, że nie ma gwarancji, chociaż, miała być z książeczką, a sprzedawca odmawia przyjęcia towaru? A co ma powiedzieć ktoś kto uwierzył sprzedawcy i zaczął szukać gwarancji 5 miesięcy później gdy była potrzebna? Oczywiście faktury też nie ma, bo własciciele prawie zawsze ściągają dane przez komputer i akurat nie mogą jej wydrukować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2005 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze jest droga sadowa chociaz wiem ze jest z tym ciezko ale mozxe jak postraszysz to p[oskutkuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Jeszcze inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group