Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grupa ratownictwa PCK

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Grupa Ratownictwa Sandomierz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Duch



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 5

PostWysłany: Sob Paź 08, 2005 8:41 pm    Temat postu: Grupa ratownictwa PCK Odpowiedz z cytatem

Niestety grupra ratownictwa PCK mi nie zaimponowała na imprezie wczorajszej jak i dzisiejszej bo zamiast obstawiać to dziewczyny wolały iść bawić się z ochroną poprotu to jest żałosne jak grupa zachowuje się na zabezpieczaniu imprez jedni ida bawić się z ochroną a inni wolą leżeć do góry tyłkiem w namiocie.Myślałem że większy poziom reprezentujecie a tu ni w ząb.Widziałem może jakieś 3 patrole na bartankach.Nie dziwie się wcale że pół sandomierza śmieje się z grupy ratownictwa.I widze że nawet ludzi jest coraz mniej tak samo ja juz nie widze od dłuższego czasu paru ratowników.A dziewczynom życze dalej udanych zabaw z ochroną i leżenia pod namiotem tak dalej POWODZENIA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dexter001



Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 09, 2005 11:17 am    Temat postu: GRUPA RATOWNICTWA SANDOMIERZ Odpowiedz z cytatem

ZGADZAM SIE Z KOLEGĄ.BEDĄC WCZORAJ NA KONCERCIE NIE SPOSÓB BYŁO NIE ZAUWAŻYĆ GRUPY RATOWNICZEK KTÓRA "RATOWAŁA" OCHRONIARZY PILNUJĄCYCH WEJSCIA NA SCENE I OGÓLNIE SPOKOJU.TYLKO RAZ WIDZIAŁEM PRZEZ 3 GODZINY WIDZIAŁEM "PATROL" SKŁADAJĄCY SIE Z 4 OSÓB NA OKO PO JAKIES 14 LAT.MOGE SKONCZYC TA WYPOWIEDZ TYLKO JEDNYM STWIERDZENIEM I TO NIE TYLKO MOIM ALE I MOICH ZNAJOMYCH BEDĄCYCH NA KONCERCIE - RACZEJ NIE CHCIAŁBYM ZEBY TO ONI MNIE RATOWALI!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duch



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 5

PostWysłany: Nie Paź 09, 2005 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TAk zgadzam się z Tobą też bym niechciał żeby mnie nie ratowli ratownicy z tej grupy a zwłaszcza ratowniczki.Ale widze że nie tylko ja zauważyłem że ,,RATOWAŁY'' ochroniarzy którzy chyba czuli się jak najlepiej no ale one chyba wiedziały co im dolega i dlatego zaczeły ich ratować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratownik



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 9

PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 2:18 pm    Temat postu: Sprostowanie!!! Odpowiedz z cytatem

Szanowny DUCHU!!
Muszę niestety odpowiadać na takie głupie posty bo jest to mój obowiązek wynikający z pełnionej przezemnie funkcji!!
W woli sprostowania!
Na tamtej imprezie dziewczyny były już po słóżbie:)tak więc mogą robić co im się podobało!!
Na punkcie medycznym zawsze ktoś jest(przynajmniej 2 ratowników)
i wrazie "W" udzieli pomocy!!
Przypominam również że GR Sandomierz nie ma obowiązku przeprowadzania patroli!!Chyba że koordynator do spraw medycznych tak zarządzi!!!A w tym dniu ja nim byłem i nie było takiej potrzeby!!
Zapewniam również wszystkich mieszkańców że jeżeli GR obstawia imprezę masową to zawsze pełni ktoś dyżór!!
Serdecznie pozdrawiam:)
Ratownik:)GR Sandomierz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duch



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 5

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe dlaczego dziewczyny były w koszulkach czerwonych???? Raczej powinny być ubrane po cywilnemu nie sądzisz???? A tak apropo w razie W to g.... byście zrobili tak samo podobno mieliscie pieniądze na karetke to jedna osoba wolała wydać na co innego nie będe pisał kto i na co wydał te pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratownik



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 9

PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 10:01 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Oj jaki ty jesteś biedaku zdeterminowany-aż mi Ciebie szkoda:)naprawdę:)skoro wiesz kto wydał żekomo kasę na przeznaczoną na karetkę to widocznie byłeś kiedyś członkiem GR:)Tak się nawet składa że wiem już kim jesteś i wcale Ci się nie dziwię skąd to zdeterminowanie:)Chciałbyś wrucić a tu się nie da niestety:)sam wiesz dlaczego:)Niewypada mi pisać taki żeczy publicznie ale ..... zastanów się nad sobąSmile Very Happy
Pozdrawiam i życzę wesołych i bezpiecznych świąt Bożego narodzenia i udanego sylwestra:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Duch



Dołączył: 08 Paź 2005
Posty: 5

PostWysłany: Wto Gru 20, 2005 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byłem w GR:) ale dużo słyszałem na ten temat.AAA a jeśli ktoś wyleci to dlaczego nie może wrócić??Również życze wesołych świąt i szczęsliwego nowego roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratownik



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 9

PostWysłany: Sro Gru 21, 2005 11:22 am    Temat postu: odp.. Odpowiedz z cytatem

Są pewne zasady:)jeżeli ktos wylatuje 3 raz i błaga o powrót to już nie ma szans:)Hamstwa i kłamstwa nie znosimy:)pozdro:)pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratownik



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 9

PostWysłany: Nie Gru 25, 2005 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łasisz przestań!!!!!!!!!!! bo sie osmieszasz!!!! czlowieku moze pogadamy sobie w 4 oczy?????????? człowieku nie znasz podstawowych zasad ratownictwa i zabezpieczania imprez masowych!!!! czy widziales kiedys pogotowie ratunkowe zeby obstawiajac imprezy robilo patrole?? osmieszyles sie w oazie swoimi klamstwami i bujną wyobraznią i wyleciales! twoja wiedza tez byla minimalna! i mja nie klamie tak jak ty tylko stwierdzam fakty! zachowujesz sie jak dzieciak bo jesli jestes taki odwazny to powinienes podac swoje dane! a nie jakies duchy:) brak odwagi no bo po co sie ujawniac jak pierdoli sie takie niestworzone glupoty ktore urodzily sie w twojej chorej glówce z powodu twojego wydalenia z grupy! a moze powiesz jak to sie kradlo opatrunki z grupy ambu ? i co? i pewnie to nie ty? a moze powiesz prawde ze gdyby nie grupa to na truskawkowej niedzieli bylaby ofiara smiertelna! ile osob zostalo profesjonalnie zaopatrzonych na apelu papieskim szantomierzu ty zamiast nazywac sie KAMIL ŁASISZ powinienes nazywac sie KAMIL KŁAMISZ i przestan pieprzyc ze grupa jest beeeee bo sam w niej byles! i prawda jest taka ze wiele osob zawdziecza nam bardzo wiele!!!!!!!!! a jesli nie chcesz aby grupa tobie i temu twojemu koledze udzielala pomocy to przeciez nikt was nie zmusza! ludzie sa jednak innego zdania bo doskonale wiedza ile czasu potrzeba karetce ze szpitala aby przyjechac na miejsce zdazenia!!!!!!!!!!!!! LUDZIE WIEDZA JAK CENNY JEST CZAS GDY CZLOWIEK JEST W STANIE CIEZKIM I JAKIE ZMIANY ZACHODZA W ORGANIZMIE LUDZKIM NA SKUTEK NIEDOTLENIENIA !!!!! DLATEGO WIEDZĄ ZE JESTESMY POTRZEBNI!!!!!!!!! ale ty jestes zbyt glupi zeby to zrozumieć bo ci farba łeb zjarała palancie!!!!!!!!! nigdy nikomu nie ratowales zycia i nie masz pojecia co ci ludzie czują i jacy są wdzieczni bo z kąd ty masz o tym wiedzieć jak ty szukasz tylko afer i tworzysz bajki !! ale moze zdarzy sie taka sytuacja ze ktos ci kiedys da w twoj parszywy kłamliwy pysk az ci zeby wypadną i przylecisz do GRUPY RATOWNICTWA po pomoc i wiesz co ci pwiem ???? dostaniesz tą POMOC bo mimo tego ze jestes KŁAMCĄ to jestes jeszcze czlowiekiem!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ratownik



Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 9

PostWysłany: Nie Gru 25, 2005 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czlowiekiem dla RATOWNIKOW NA SLUZBIE!!!!!!!! BO DLA MNIE GDY JESTEM W CYWILU JESTES ....... MOZE SAM SIE OKREŚL !!!!! KIM JESTES MÓWIĄC TAKIE BREDNIE!!!! SZUKASZ SMAKU W DUPIE I ....TO CIE NISZCZY!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Grupa Ratownictwa Sandomierz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group