Forum Sandomierskie Strona G│ˇwna Sandomierskie

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

protest w sprawie Fundacji
Id╝ do strony 1, 2, 3  Nastŕpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona G│ˇwna -> Fundacja i CEKDiM
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
opatowska

Do│▒czy│: 28 Kwi 2005

PostWys│any: Wto Cze 20, 2006 11:10 am    Temat postu: protest w sprawie Fundacji Odpowiedz z cytatem

Pod tym linkiem (http://www.kocham.sandomierz.net/protestujemy/fundacja.html) mozna przeczytac protest w sprawie Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej, kt├│rego tekst wklejam poni┼╝ej.

Jako Grupa Partnerska “Kocham Sandomierz” chcemy wrazi─ç swoje oburzenie i sprzeciw wobec czynno┼Ťci Pana jako Burmistrza Sandomierza zmierzaj─ůcych do unicestwienia dzia┼éalno┼Ťci Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej. Ta plac├│wka kultury istniej─ůca od kilkunastu lat w naszym mie┼Ťcie posiada “glejt” od Rady Miasta potwierdzaj─ůcy fakt, i┼╝ to w┼éa┼Ťnie ona wype┼énia zadania w┼éasne Gminy Sandomierz w dziedzinie kultury. Mieszka┼äcy naszego miasta pami─Ötaj─ů, ┼╝e Fundacja r├│┼╝nie wype┼énia┼éa t─Ö role na przestrzeni lat. Jednak intensywna dzia┼éalno┼Ť─ç w ostatnich trzech latach ┼Ťwiadczy, ┼╝e plac├│wk─ů zacz─Öli wreszcie zarz─ůdza─ç odpowiedni ludzie i ┼╝e rozwija si─Ö ona we w┼éa┼Ťciwym kierunku.

W tym czasie Fundacja zorganizowa┼éa kilka nowych festiwali przynosz─ůcych miastu renom─Ö oraz presti┼╝
w Polsce i zapewniaj─ůcych Sandomierzanom rozrywk─Ö na odpowiednio wysokim poziomie. “SANDlicz”, “Szantomierz”, “Dziejba” czy “Przestrze┼ä dla sztuki” - dzi─Öki nim w sezonie letnim Sandomierz ca┼éy czas rozbrzmiewa muzyk─ů, ta┼äcem
i ┼Ťmiechem ludzi. Fundacja przez ostatnie trzy lata udowodni┼éa, ┼╝e dostrzega olbrzymi─ů potrzeb─Ö edukacji kulturalnej spo┼éecze┼ästwa naszego miasta poczynaj─ůc od najm┼éodszych, a na doros┼éych ko┼äcz─ůc. Poprzez zorganizowanie sta┼éych zaj─Ö─ç, warsztat├│w i kurs├│w umo┼╝liwi┼éa rozwijanie pasji plastycznych (Pracownia plastyczna), muzycznych (Gara┼╝ muzyczny), fotograficznych (Ciemnia fotograficzna) teatralnych czy tanecznych. Ludzie pracuj─ůcy w Fundacji dostrzegli r├│wnie┼╝ potrzeb─Ö stworzenia pasjonatom r├│┼╝nych dziedzin sztuki mo┼╝liwo┼Ť─ç cyklicznych spotka┼ä – tak powsta┼éy Pi─ůtki Filmowe “Pif Paf” i “Scena pod latarni─ů”. Dzi─Öki pr─Ö┼╝nie rozwijaj─ůcej si─Ö Galerii “Przykr├│tkiej” Sandomierz m├│g┼é go┼Ťci─ç prace znanych nie tylko w swoim ┼Ťrodowisku artyst├│w takich jak Andrzej ┼Üwietlik (za┼éo┼╝yciel grupy tw├│rczej “┼ü├│d┼║ Kaliska”), Jerzy ┼üapi┼äski (wieloletni sekretarz Polskiego Zwi─ůzku Artyst├│w Fotografik├│w) czy Sergiusz Sachno (wystawy indywidualne w Sydney, Tokio, Berlinie).

Fundacja w niekonwencjonalny spos├│b realizuje zadania gminy w dziedzinie kultury osi─ůgaj─ůc wyj─ůtkowe w skali kraju efekty merytoryczne, wychowawcze i ekonomiczne czego dowodem mo┼╝e by─ç opinia z Ministerstwa Kultury, natomiast Pan chce to zamieni─ç na archaiczny, kosztowny i ju┼╝ nigdzie nie spotykany spos├│b realizacji poprzez jednostk─Ö bud┼╝etow─ů.

Po tym, czego Fundacja dokona┼éa w ostatnich latach wydawa┼éo si─Ö, ┼╝e za┼éo┼╝yciel i fundator (Gmina Sandomierz) doprowadzi wreszcie do zapewnienia stabilno┼Ťci i gwarancji finansowych w d┼éu┼╝szym okresie podpisuj─ůc kilkuletni─ů umow─Ö z Fundacj─ů. Niestety nic takiego si─Ö nie sta┼éo. Dlaczego Panie Burmistrzu?

┼╗eby nie szuka─ç przyk┼éad├│w daleko – mniejsze od Sandomierza miejscowo┼Ťci dbaj─ůc o sw├│j rozw├│j kulturalny finansuj─ů instytucje kultury o podobnym statusie do naszej Fundacji Kultury na nast─Öpuj─ůcym poziomie:
Opat├│w - 852.300,PLN, O┼╝ar├│w - 630.000,PLN, Zaleszany - 225.612,PLN

Fundacja Kultury Ziemi Sandomierskiej dysponuje bud┼╝etem przydzielonym przez Pana Burmistrza w wysoko┼Ťci 200.000, PLN. Czy uwa┼╝a Pan, ┼╝e jest to sprawiedliwa alokacja ┼Ťrodk├│w finansowych?

I jeszcze jedno pytanie. Fundacja jest plac├│wk─ů kultury w miar─Ö niezale┼╝n─ů i nie podlegaj─ůc─ů ┼╝adnym naciskom (jeszcze). Do czego Pan Panie Burmistrzu d─ů┼╝y doprowadzaj─ůc do zniszczenia jej dzia┼éalno┼Ťci wspieraj─ůc jednocze┼Ťnie ogromnym ┼Ťrodkami finansowymi uzale┼╝nion─ů w ca┼éo┼Ťci od siebie jednostk─Ö bud┼╝etow─ů, czyli Centrum Kultury
i Rekreacji MOSiR?

Doprowadzenie przez Pana Burmistrza do likwidacji dzia┼éalno┼Ťci Fundacji Kultury Ziemi Sandomierskiej b─Ödzie zbrodni─ů dokonan─ů na sandomierskiej kulturze.

Je┼Ťli Kocha Pan Sandomierz tak jak my to prosimy si─Ö opami─Öta─ç zanim b─Ödzie za p├│┼║no.

Z powa┼╝aniem Grupa Partnerska Kocham Sandomierz
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
jarodar

Do│▒czy│: 07 Lip 2005

PostWys│any: Pi▒ Cze 23, 2006 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to, co robia urzednicy w sprawie fundacji jest przerazajace...
NIE ODDAMY FUNDACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email
ottis

Do│▒czy│: 19 Sie 2006

PostWys│any: Sob Sie 19, 2006 11:55 am    Temat postu: Zamknac !!!! Odpowiedz z cytatem

dobry pomysl z likwidacja fundacji
moze ww koncu ktos sie za to wezmie i zacznie profesjonalnie organizowac jakie kolwiek imprezy w tym miescie
eliminowac dziadostwo tak czesto spotykane w sandomierzu

nie chce mi sie nawet o tym pisac
ale prawda jest smutna jesli idzie o tego typu instytucje

to jest kontynuacja funklub a wczesniej sok
jesli ktos pamieta to wie o czym pisze
Powrˇt do gˇry
jarodar

PostWys│any: Sob Sie 19, 2006 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i odezwal sie dyletant, ktory udaje ze wie o czym mowi a nie wie...
roznica miedzy FUNKLUBem i SOK a obecna FKZS jest wrecz dramatyczna...
to jak przepasc wschodniej sciany na Piz Badile...cos ogromnego dla tych ktorzy nie wiedza o czym mowie...
FUNKLUB i Fundacja za czas├│w dzia┼éalno┼Ťci 'pana Aprila' dzialal na zasadzie impresariatu organizujac duze imprezy za duze pieniadze...bylo sporo koncert├│w, kt├│rych i teraz mogloby byc sporo tylko problem w tym ze trzeba by wydac na to spore pieniadze...
natomiast Fundacja w obecnym kszta┼écie...ja powiem po prostu fundacja za czas├│w przede wszystkim Sylwi oraz Roberta to zupe┼énie co┼Ť innego...to pozytywistyczna praca u podstaw, grupy zainteresowan, pr├│by aktywizacji sandomierskiej (niestety bardzo wciaz skromnej) widowni (du┼╝o ma┼éych imprez za ma┼ée pieni─ůdze(Dziejba, PifPaf...)), ch─Ö─ç po┼é─ůczenia si┼é r├│┼╝nych ┼Ťrodowisk dla lepszej sprawy (vide Dominikanie) i proba utworzenia z tego miasta centrum kultury na miare ponad regionalna...krajow─ů...
Ja nie pami─Ötam ┼╝eby kiedykolwiek wcze┼Ťniej odbywa┼éy si─Ö tutaj imprezy takie jak og├│lnopolska prapremiera jakiego┼Ť filmu z udzia┼éem re┼╝ysera i aktor├│w (Jasminum)...albo precedens w skali ┼Ťwiatowej czyli wsp├│lny koncert Urbaniaka, Sta┼äki i Kiniorskiego...
wi─Öc kolego ottis...zamilknij, bo bijesz piane...jesli chcesz festyn├│w bo lubisz piwko i lekk─ů muzyk─Ö zespo┼éu Bajerful to i dla Ciebie cos si─Ö znajdzie...ale nie rzucaj w przestrze┼ä s┼éow, kt├│rych znaczenia nie rozumiesz...
Powrˇt do gˇry
ottis

PostWys│any: Sob Sie 19, 2006 5:31 pm    Temat postu: OK OK OK Odpowiedz z cytatem

podoba mi sie to co napisales hehehe
serio

ale np:

nie zgodze sie z toba ze sylwia i robert maja jakies przygotowanie do tego typu pracy
wiem cos o tym calkiem serio

no ja tez moge w takim ukladzie prowadzic zajecia z zakresu aktorsko-wokalnego bo to o tym chyba mowa a to zadne przygotowanie

albo tez prowadzic fundacje
kazdy sredniej jakosci koles ktory zajmuje sie organizacja pracy da sobie z tym rade

ale masz racje kilka dobrych imprez udalo sie zrobic
nie mam zamiaru sie klucic z toba bo tu akurat masz racje

brak mi w tym profesjonalizmu

dla mnie to wyglada tak:

ludzie od chaltury zajmuja sie czyms o czym wiedza ich jest tylko merytoryczna !!!! a to juz kwestja wiedzy

troche agresywny ton twojej wypowiedzi przypomnial mi niestety klimat miasta
taka malomiasteczkowa mentalnosc typowa dla miast z tego regionu,a moze tylko mi sie tak wydaje
ale wiesz o czym pisze

ciezki klimat ale .......psy szczekaja karawana jedzie dalej

chetnie pogadam o tym wiecej ,serio i bez urazy

z czystej ciekawosci

moge pozwolic sobie na to by zobaczyc wszystko z boku tym razem i byc moze z kims inteligentnym o tym porozmawiac (mam tu na mysli ciebie akurat )

pozdrawiam
Powrˇt do gˇry
ottis

PostWys│any: Sob Sie 19, 2006 5:34 pm    Temat postu: albo inaczej Odpowiedz z cytatem

tak sobie przemyslalem teraz to wszystko
i mam zamiar wytoczyc konkretne sprawy

jesli pozwolisz

bo tak to tylko chaos i chaos

tak czy inaczej

pozdrawiam i do Boju

Smile)) Cool
Powrˇt do gˇry
jarodar

PostWys│any: Pon Sie 21, 2006 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ottis...
po pierwsze primo:
wci─ů┼╝ trudno mi znale┼║─ç cho─ç odrobin─Ö agresji w mojej odpowiedzi na twoj post... styl jest forumowy ale zero agresji i napastliwo┼Ťci...uderzanie w st├│┼é zawsze uwalnia dzwi─Ök le┼╝─ůcych na nim no┼╝yc...czy┼╝ nie?
po drugie primo:
ciekawi mnie co i skad wiesz cokolwiek na temat przygotowania sylwii i roberta...z moich informacji wynika ┼╝e nie jest z tym najgorzej...ale pozwole sobie zaapelowac do wy┼╝ej poruszonych ┼╝eby...je┼Ťli maj─ů tak─ů ochot─Ö sami o swoim przygotowaniu opowiedzieli
po trzecie primo:
od przygotowania wa┼╝niejsze jest to jak faktycznie si─Ö kto┼Ť sprawdza w danym miejscu...znane s─ů w historii przypadki wykszata┼éconych beztalenci...i 'naturszczyk├│w' kt├│rzy odnajduj─ů swoje powo┼éanie...
w tym przypadku nie mamy doczynienia ani z jedn─ů ani z drug─ů opcj─ů a sucha dzia┼éano┼Ť─ç fundacji najlepiej ┼Ťwiadczy o jako┼Ťci ich pracy...
po czwarte primo:
co znaczy ze wiedza jest li tylko merytoryczna??? to chyba dobrze ze wiedza jest merytoryczna...czyli w tym przypadku z dziedziny prowadzenia instytucji kultury...hmmm...słownik to bardzo przydatna lektura (zero agresji:)
i wreszcie ostatnie chyba pi─ůte primo:
nie wiem co ma┼éomiasteczkowego jest w tym ┼╝e broni─Ö czego┼Ť, co w moim i mojego ┼Ťrodowiska mniemaniu jest dobre i rozwija si─Ö w dobrym kierunku...i co kto┼Ť chce zniszczy─ç tylko z tego powodu ┼╝e jest to co┼Ť niezale┼╝nego i czego nie mo┼╝e wykorzysta─ç dla zbudowania swojej popularno┼Ťci...to jest w┼éa┼Ťnie ma┼éomiasteczkowe...klasyczne upupianie...z tym walcz─Ö...NO PASARAN!!!!!
Powrˇt do gˇry
Marcin25

Do│▒czy│: 28 Mar 2005
Sk▒d: Sandomierz

PostWys│any: Czw Pa╝ 12, 2006 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burmistrz nie ma obowi─ůzku utrzymywa─ç finansowo FKZS. Poza tym jaka to zbrodnia?? Zupe┼énie nie rozumiem. Je┼Ťli Fundacja tak bardzo chce utrzyma─ç swoj─ů niezale┼╝no┼Ť─ç niech stara si─Ö uzyska─ç ┼Ťrodki finansowe ze ┼║r├│de┼é zewn─Ötrznych.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora
babaryba

Do│▒czy│: 06 Lip 2006

PostWys│any: Pi▒ Pa╝ 13, 2006 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed

Ostatnio zmieniony przez babaryba dnia Pi▒ Pa╝ 13, 2006 7:52 am, w ca│oÂci zmieniany 1 raz
Powrˇt do gˇry
babaryba

Do│▒czy│: 06 Lip 2006

PostWys│any: Pi▒ Pa╝ 13, 2006 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie ┼╝e nie musi.
tak jak nie musi wogóle nic robić w kierunku rozwoju miasta, rozwoju turystyki, kultury, zapewnienia bezpieczeństwa itp, itp.
oczywi┼Ťcie mo┼╝e wyda─ç z kasy miasta- czyli naszej- grube pieni─ůdze na t─ů szpetot─Ö, kt├│r─ů niekt├│rzy nazywaj─ů fontann─ů (hahahahaha) no i na "dum─Ö" naszego miasta- czyli przebiera┼äc├│w w starych ┼éachach, adidasach i bez kultury - co to niby s─ů "rycerzami" ( widzia┼é kto w sandomierzu rycerza? bo ja nie)

no to chyba burmistrz nic nie musi- fajna fucha
Marcin25

Do│▒czy│: 28 Mar 2005

PostWys│any: Pi▒ Pa╝ 13, 2006 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku ale nie mieszaj w to wszystkich spraw, ja burmistrza wcale nie bronię ale czasami staram się zrozumieć innych.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora
człowiek z poza...

Do│▒czy│: 16 Maj 2005

PostWys│any: Pon Pa╝ 23, 2006 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tia... "zrozumie─ç innych" brzmi dumnie...
Powrˇt do gˇry
sasanka

Do│▒czy│: 28 Gru 2006

PostWys│any: Czw Gru 28, 2006 6:39 pm    Temat postu: I bardzo dobrze Odpowiedz z cytatem

Pan Borowski powiedzia┼é ┼╝e stworzy co┼Ť nowego i bardzo dobrze a nie Tylko Pan Marek kt├│ry uwa┼╝a si─Ö za Boga Trzeba w sandomierzu nowej ┼Ťwierzej krwi:D
Powrˇt do gˇry
aqq

Do│▒czy│: 28 Maj 2005

PostWys│any: Pi▒ Gru 29, 2006 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przewrotne stwierdzenie Evil or Very Mad Mamy wiele przyk┼éad├│w "tworzenia" tego "nowego", tylko trudno w tym przypadku powiedzie─ç, ┼╝e to wychodzi na dobre! Tworzenie nie polega na niszczeniu....szczeg├│lnie ludzi, mieszka┼äc├│w Sandomierza. A je┼Ťli m├│wisz o ┼Ťwie┼╝ej krwi.... to P.B mo┼╝e i ma ┼Ťwierz─ů.......
Powrˇt do gˇry
sasanka

PostWys│any: Pi▒ Gru 29, 2006 4:03 pm    Temat postu: ODP Odpowiedz z cytatem

Na tance chodzi┼éam i to dobre kilka lat i wiem co tam sie dzieje Pan Marek super go┼Ť─ç ale Pani Dzdka wyr─Öcza si─Ö wszystkimi faworyzuje nie kt├│re osoby Na wszystkie koncerty zabierane by┼éo kole┼╝aneczkii rodzina i to za nasze pieniadze wiec trzeba to zmienic a nie ma ludzi niezastapionych
Powrˇt do gˇry
maly_czarodziej

Do│▒czy│: 30 Gru 2006

PostWys│any: Sob Gru 30, 2006 11:54 pm    Temat postu: protest w sprawie Fundacji Odpowiedz z cytatem

Aż z tego czytania, założyłem konto na tym forum i włacze się do dyskusji...

Generalnie w w─ůtku przewa┼╝aj─ů same bzdury i po prostu nie mog─Ö zrozumie─ç jak mo┼╝na mie─ç tak b┼é─Ödne my┼Ťlenie.

Do ottisa to si─Ö nawet nie odnosze bo napisa┼é wiele, cho─ç ca┼ékowicie nierzeczowo, wi─Öc nie mog─Ö zdiagnozowa─ç jego problemu. Tylko tyle, ┼╝e nie ma poj─Öcia o prowadzeniu wszelakich plac├│wek, a ju┼╝ w szczeg├│lno┼Ťci kulturalno-o┼Ťwiatowych. "┼Üredniej jako┼Ťci kole┼Ť" to przez pewien czas szefowa┼é w fundacji i nic dobrego to nie przynios┼éo.
Przytocze pewien epizod.
├ôw szef, chc─ůc zapewni─ç sobie pomoc w noszeniu sprz─Ötu nag┼éo┼Ťnienowego, kt├│rego na owe czasy nie by┼éo za wiele, zapewni┼é sobie nastoletnich ch┼éopak├│w do noszenia jednej kolumny i konsolety, kt├│rym p┼éaci┼é.
Z czasem okaza┼éo si─Ö, ┼╝e taki ┼éepek ( a by┼éo ich coraz wi─Öcej) m├│g┼é zarobi─ç wi─Öcej ni┼╝ pojedynczy pracownik fundacji. ┼Ümieszne. No ale to w┼éa┼Ťnie ┼Ťredniej jako┼Ťci kole┼Ť...
Ale to bylo dawno...

Sasanka:
Ty te┼╝ nie masz racji w tym co m├│wisz. W sprawie Pani Dzidki:
Zacznijmy od tego, że jeszcze by się nie narodził taki co by każdemu dogodził - ale to tak ogólnie
Konkretniej- jak tak ogl─ůda┼éem wyst─Öpy filka, a mia┼éem okazj─Ö obserwowa─ç wiele, to nie jestem w stanie uwierzy─ç, ┼╝e w┼Ťr├│d ta┼äcz─ůcych powiedzmy 20 dziewczyn to wszystkie to by┼éy kole┼╝aneczkii rodzina.

Nawet je┼Ťli tak by┼éo jak m├│wisz, to chcia┼éby Pani Dzidce szczerze pogratulowa─ç takich zdolnych kole┼╝aneczek i rodziny, bo pod jej prowadzeniem flik zdoby┼é ca┼é─ů mas─Ö nagr├│d, wyr├│┼╝nie┼ä etc. Ten zesp├│┼é mia┼é renom─Ö w ca┼éej Polsce !!!! Wsp├│┼épraca zagraniczna, zar├│wno na wsch├│d jak i zach├│d. Nie widze najmniejszego powodu likwidacji. Tak jak ten o┼Ťrodek wypromowa┼é Sandomierz, to chyba nikomu ju┼╝ si─Ö nie uda.

Pozdrawiam
sasanka

PostWys│any: Pon Sty 01, 2007 6:04 pm    Temat postu: Czarodzieju Odpowiedz z cytatem

oczywi┼Ťcie Flik to nie same znajome i kole┼╝aneczki Pani Dzidki ale w ka┼╝dej grupie 2 pierwsze linie to by┼éy dziewczynki kt├│re si─Ö jej podlizywa┼éy Ok nie kt├│re ┼éadnie ta┼äczy┼éy ale nie kt├│re to pora┼╝ka ale c├│┼╝ od 1 stycznia CEKDiM nie istnieje wiec zako┼äczmy ten temat
Powrˇt do gˇry
mixer

Do│▒czy│: 29 Mar 2005

PostWys│any: Sro Sty 03, 2007 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sasanko, widze ze preferujesz forme:
Zakonczyc temat - nie bedzie problemu!
Przypomina mi to zachowanie pana Burmistrza...
soulman

Do│▒czy│: 03 Sty 2007

PostWys│any: Sro Sty 03, 2007 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarodar napisa│:

NIE ODDAMY FUNDACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaro ale oni jej nie chca.

Cos bedzie sie dzialo, w koncu dziala MOSiR, sa jakies zrywy mlodziezowe (koncerty czy inne potancowki).

Zobaczymy jak to bedzie. Nie ma co panikowac.
Przeciez nie bedzie tu pustyni kulturalnej.

Zawsze mozemy cos sami zorganizowac.
Dopoki sa ludzie, ktorym sie chce, dopoty bedzie sie dzialo.
soulman

Do│▒czy│: 03 Sty 2007

PostWys│any: Sro Sty 03, 2007 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarejestrowalem sie.
No, w sumie kazdy moze.
Napisalem cos. Kazdy zarejestrowany moze.
Ale tego co potem to sie qrde nie spodziewalem.

Nie wiem jak, ale odebralem to wieloznacznie.
Tak, jak i moj wpis byl wieloznaczny.

Zabraklo tylko moze emotikonow.

Jestem w tym miasteczku nikim, bo za nikogo sie nie uwazam, a dostalem prosto z bani stwierdzeniem ze sie sprzedalem.
Komu? Niby panu B. Bo za co to juz totalnie bez sensu.

O niczym nie decyduje, nie mam wplywu na nic, poza tym co najwyzej jako osoba zarejestrowana na forum moge napisac.
Moge rowniez samodzielnie chcac cos zrobic znalezc mozliwosc uruchomienia jakiejs imprezy. I to na pewno zrobie, zeby idea obchodow Patryka z Sandomierzu nie upadla. I odbedzie sie.
Bo Szantomierz to juz grubsza sprawa. Jego nie bedzie a na pewno nie w takiej postaci w jakiej odbywal sie do tej pory, no chyba ze tak samo jak ten pierwszy ktory zrobilem.
W poprzednim nie bralem udzialu bo sie wkurzylem na uklad. W obecnym nie wezme bo rowniez uklad.

<zapale, pomimo ze rzucilem palenie, wkurzylem sie>

Osoba, z ktora rozmawialem telefonicznie dzis po wyslaniu tego posta byc moze nie wyczula ironii w moim poscie. Moze jej nie widac.
No, bywa. Mam moze niezbyt sprawne tzw. pioro czy raczej klawiature.

Kazdy ma niesmak po rozgrywkach Wlodarze Miasta kontra CEKDiM i FKZS. Kto ucierpi najbardziej?
Ludzie, ktorzy korzystali z dobrodziejstw tych instytucji.
Dzieci, mlodziez, starsi, miasto, wykonawcy, odbiorcy, etc.

Ja, po rozmowie uswiadomilem sobie ze tez ucierpie. Nie jako mieszkaniec. Jako wykonawca rozniez.
Musze sie opowiedziec za czyms. Albo za rewolucja, albo za kontynuacja mojej pracy.
Rewolucja doprowadzi do.... no wlasnie. Do czego? Nie wiem.
Praca z przyszlymi organizatorami do czego? Do mozliwosci kontynuowania pacy artystycznej az raz w roku.

I tu pojawia sie dylemat.

Albo calkowity bojkot wszystkiego co sie dzieje w miescie, w czym moge wziac bezposredni udzial, ku radosci tych, ktorzy oczekuja ze sie uzewnetrznie artystycznie. Albo udzial w nowym ukladzie, a co za tym idzie bezpowrotne i dozywotnie potepienie ze strony wielu osob.
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona G│ˇwna -> Fundacja i CEKDiM Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id╝ do strony 1, 2, 3  Nastŕpny
Strona 1 z 3

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach