Forum Sandomierskie Strona G│ˇwna Sandomierskie

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Rzeczywisto┼Ť─ç powyborcza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona G│ˇwna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Marcin25

Do│▒czy│: 28 Mar 2005
Sk▒d: Sandomierz

PostWys│any: Czw Lis 16, 2006 1:26 pm    Temat postu: Rzeczywisto┼Ť─ç powyborcza Odpowiedz z cytatem

Jak oceniacie sytuacj─Ö po wyborach samorz─ůdowych?
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora
wwwojtas

Do│▒czy│: 15 Lis 2006

PostWys│any: Czw Lis 16, 2006 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie25 - Super! O ile tym razem pozwolisz si─Ö wypowiedzie─ç to sie wypowiem. Pytam wpierw bo je┼Ťli znowu mam co┼Ť pisac a Ty to usuniesz to szkoda czasu.
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ
kardynał

Do│▒czy│: 16 Lis 2006

PostWys│any: Czw Lis 16, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ambiwalentne odczucia: z jednej strony niezminialny beton "Rady Starszych" pozosta┼é a J.B. wykr─Öci┼é sobie tylko i diab┼éu znanymi sposobami taki wynik w 1szej turze, z drugiej strony zostali nagrodzeni aktywni i chc─ůcy co┼Ť zmieni─ç - jest druga tura z Panem Hara┼äczykiem i szansa na odwil┼╝...
Powrˇt do gˇry
Marcin25

PostWys│any: Czw Lis 16, 2006 6:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wwwojtas napisa│:
Marcinie25 - Super! O ile tym razem pozwolisz si─Ö wypowiedzie─ç to sie wypowiem. Pytam wpierw bo je┼Ťli znowu mam co┼Ť pisac a Ty to usuniesz to szkoda czasu.

Prosze wybaczy─ç, chcia┼éem tylko uaktualni─ç temat, nie za┼Ťmiecaj─ůc forum nieaktualnymi tekstami. Obiecuje ┼╝e teraz ju┼╝ wszystko zostanie:)
Powrˇt do gˇry
Ogl▒da profil u┐ytkownika WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Odwied╝ stronŕ autora
wwwojtas

PostWys│any: Pi▒ Lis 17, 2006 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, wobec tego wybacz mi moj─ů kulminacj─Ö emocji:). Fakt rzeczywi┼Ťcie jest taki, i┼╝ nalezy patrze─ç w przysz┼éo┼Ť─ç. Z tego punktu widzenia kasowanie starych, nic nie wnosz─ůcych temat├│w jest uzasadnione. Czy┼╝by za 9 dni te s┼éowa by┼éy prorocze? Osobi┼Ťcie wola┼ébym, aby w Piszczelach wia┼é rzeczywi┼Ťcie ┼Ťwie┼╝y wiatr. Pozdrawiam!
Powrˇt do gˇry
Marcin25

PostWys│any: Pi▒ Lis 17, 2006 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, odnosz─Ö wra┼╝eie i┼╝ zwolennicy P. Marka Hara┼äczyka przewa┼╝aj─ů na tym forum. A ja nie wiem jak si─Ö zachowa─ç w przysz┼é─ů niedziel─Ö. Obawiam si─Ö mu zaufa─ç, z uwagi na brak do┼Ťwiadczenia, jednocze┼Ťnie zdaj─Ö sobie spraw─Ö ┼╝e zmiany s─ů konuiczne
Powrˇt do gˇry
ks

Do│▒czy│: 26 Pa╝ 2006

PostWys│any: Pi▒ Lis 17, 2006 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie25 pomy┼Ťl o przysz┼éo┼Ťci Sandomierza i zag┼éosuj na M.Hara┼äczyka. Nie bedziesz ┼╝a┼éowa┼é.
Powrˇt do gˇry
wwwojtas

PostWys│any: Pi▒ Lis 17, 2006 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Marcinie odnosz─Ö wra┼╝enie, ┼╝e nie mo┼╝na ocenia─ç ludzi na podstawie tego co sami pisz─ů o sobie (czytaj "Program Wyborczy"). Mo┼╝na natomiast dokona─ç pewnej oceny na podstawie dotychczasowych dokona┼ä. W przypadku pana Jerzego s─ů one widoczne dla og├│┼éu - st─ůd by─ç mo┼╝e taki wynik wyborczy. Za same koncepcje - pi─Ö─ç z plusem, za planowan─ů jako┼Ť─ç wykonania - dw├│ja!. Dlaczego tak si─Ö sta┼éo? Powt├│rz─Ö dopowied┼║ z mojego pierwszego posta - PAN JERZY NIE POTRAFI┼ü OTOCZY─ć SI─ś W┼üA┼ÜCIWYMI LUD┼╣MI. I chyba w tym tkwi┼é (dalej b─Ödzie tkwi┼é??, oby nie) problem. Zapewne gdyby nie pewna grupa "nie trzymaj─ůca w┼éadzy"Smile dzi┼Ť Piszczele wygl─ůda┼éyby tak jak wygl─ůda Fontanna i jej otoczka na ma┼éym rynku. Pisze to dlatego ┼╝e mam niepe┼énosprawnego brata, kt├│ry jest ju┼╝ doros┼éym facetem, ale o kt├│rym w┼éadze Sandomierza zapomnia┼éy. Przecie┼╝ takie osoby to nik┼éy procent poparcia, a do lokali wyborczych zawsze im mo┼╝na zrobi─ç jakby co tymczasowe podjazdy - wym├│g Unii czy mo┼╝e ┼╗ENADA na r├│wnie ┼╝enuj─ůcym poziomie? Czy nie mo┼╝na tego by┼éo uwzgl─Ödni─ç przy projektach, na przyk┼éad wy┼╝ej wspomnianej fontanny?. I tak dalej kontynuuj─ůc przygl─ůda┼éem si─Ö z zaciekawieniem realizacji projektu zagospodarowania Piszczeli. Jakie by┼éy pocz─ůtkowe plany i kto sprawi┼é ┼╝e zamiast sterty betonu i paru kikut├│w drzew wygl─ůdaj─ů one tak jak wygl─ůdaj─ů to tez zainteresowani wiedz─ů. Bynajmniej nie by┼é to Pan Jerzy. Ale o tym g┼éo┼Ťno nie m├│wi─Ö ┼╝eby nie by┼éo ┼╝e jestem jakim┼Ť agitatorem. O zgrozo! Polityka mnie nie interesuje, ale interesuje mnie to co si─Ö wok├│┼é mnie dzieje.
Pana Marka natomiast znam jako cz┼éowieka i je┼Ťli kogo┼Ť interesuje moje prywatne zdanie na jego temat to powiem tylko tyle ┼╝e w garniturze mu nie do twarzy:). Ale nie szata zdobi cz┼éowieka.
Dalej kontynuuj─ůc, czasy ludzi - specjalist├│w we wszystkich dziedzinach -sko┼äczy┼éy si─Ö definitywnie. Bo nie mo┼╝na dzi┼Ť by─ç dobrym informatykiem, ekonomist─ů, projektantem i prawnikiem zarazem. Kwestia dobrania sobie w┼éa┼Ťciwych ludzi do wsp├│┼épracy. Czyli kwestia zorganizowania swojej pracy i podj─Öcie si─Ö odpowiedzialno┼Ťci za jej efekty. Wg mnie tak w┼éa┼Ťnie powinien pracowa─ç dobry manager. Za to dla Pana Marka 5 z plusem. Bo Sandomierz potrzebuje Managera a nie kolejnego urz─Ödnika zamkni─Ötego w Ratuszu (odremontowanym z reszt─ů).

Wreszcie dwa s┼éowa na temat g┼é├│wny - rzeczywisto┼Ť─ç powyborcza - patrz─ůc na Rad─Ö praktycznie bez zmian. Je┼Ťli tych zmian nie potrzeba to 26.11.06 mo┼╝emy na przyk┼éad poogl─ůda─ç telewizj─Ö, albo p├│j┼Ť─ç na spacer. Ja uwa┼╝am ┼╝e s─ů one potrzebne. Odpowied┼║ czy to by┼éa dobra decyzja przyjdzie tak czy owak po czterech latach. Czy b─Ödzie to dobra decyzja? Ja sw├│j wyb├│r znam, cho─ç w gwoli ┼Ťcis┼éo┼Ťci nikogo do niczego nie namawiam. Wybor├│w ludzie dokonywali od dawna, jeszcze zanim demokracja powsta┼éa. Dokonywa─ç b─Öd─ů te┼╝ ich dalej. Sztuk─ů jest natomiast dokona─ç wyboru dobrego. Pozdrawiam!!
Powrˇt do gˇry
gruby

Do│▒czy│: 19 Maj 2006

PostWys│any: Pi▒ Lis 17, 2006 2:58 pm    Temat postu: nie rozumiem Odpowiedz z cytatem

Marcinie jeste┼Ť bieg┼éy i prawdziwy w dziedzinie polityki partyjnej, wyja┼Ťnij mi prosz─Ö o co chodzi. Powier┼╝a popiera Borowskiego, kt├│ry przez 4 lata lekcewa┼╝y┼é SLD a PIS w tym samym czasie buduje koalicj─Ö z uk┼éadem Borowskiego z zamiarem wyeliminowania 2 radnych z SLD. Chyba jestem g┼éupi ale nie rozumiem o co tu chodzi ?
Mo┼╝esz pom├│c
Powrˇt do gˇry
Marcin25

PostWys│any: Pon Lis 20, 2006 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam si─Ö szczerze ┼╝e sam jestem zdziwiony zaistnia┼é─ů sytuacj─ů.
Zdziwiony nie poparciem P. Powier┼╝y, bo to jest naturalne ┼╝e popiera si─Ö kandydata, kt├│rego cokolwiek ┼é─ůczy ( lub ┼é─ůczy┼éo z formacj─ů ).
Jest to ostatnia deska ratunku dla Lewicy w Sandomierzu. Ponios┼éa dotkliw─ů pora┼╝k─Ö w wyborach ( 3 radnych na wszystkich szczeblach ).
Wydaj─Ö mi si─Ö ┼╝e konstrukcja personana w partii zosta┼éa zachwiana i nie ma podstaw obecnie do dzia┼éania SLD w Sandomierzu na tak─ů skal─Ö jak dotychczas. - Zdziony jestem jednak tym ┼╝e Burmistrz Borowski pomimo tego ┼╝e wszyscy si─Ö przeciwko niemu odwr├│cili - sam odwraca si─Ö od Lewicy - partii dzi─Öki kt├│rej osi─ůgn─ů┼é tak du┼╝y sukces i poparcie, czy ten lewicowy elektorat jest w czym┼Ť gorszy od tego ultrakatolickiego o kt├│ry burmistrz tak usilnie zabiega...? Tak si─Ö z┼éo┼╝y┼éo ┼╝e jestem ┼Ťwiadkiem obecnych wydarze┼ä z "pierwszego rz─Ödu". Po tym co obserwuje coraz barziej zniech─Öcam si─Ö do polityki, kt├│rej regu┼é coraz bardziej nie rozumiem.
Powrˇt do gˇry
kardynał

Do│▒czy│: 16 Lis 2006

PostWys│any: Pon Lis 20, 2006 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno sie dziwic zniech─Öceniu. Pytanie jak po tym wszystkim Pan Borowski ma zamiar rz─ůdzi─ç kolejn─ů kadencj─Ö? My┼Ťl─Ö ┼╝e najwy┼╝szy czas przewietrzy─ç. Nie mamy do wyboru plejady rasowych polityk├│w, tylko dwie opcje. Da─ç szans─Ö Hara┼äczykowi, kt├│ry jest spo┼éecznikiem, organizatorem i kt├│ry chce co┼Ť w tym zakl─Ötym mie┼Ťcie zmieni─ç na lepsze, albo pozwoli─ç Borowskiemu na utrwalenie tego smrodku na kolejne cztery lata, co, jak wszystko wskazuje, jest jego najwa┼╝niejszym celem.

Ps. co do zalot├│w do elektoratu ultra black to sa powodowane ┼éatwo┼Ťcia dotarcia do niego (na odpowiednim szczeblu), zwarto┼Ťci─ů i jednomy┼Ťlno┼Ťci─ů osi─ůgana przez w┼éasne kana┼éy dystrybucji i liczno┼Ťci─ů w naszym ma┼éym (ciemno)grodzie.
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona G│ˇwna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach