Forum Sandomierskie Strona Główna Sandomierskie

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

STADION

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Inwestycje miejskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 5:35 pm    Temat postu: STADION Odpowiedz z cytatem

Czy pan Borowski zamierza przebudować stadion? Ile to będzie kosztowało? Kiedy zamierza się za to zabrać i jak wyglądać będą zmiany? Słyszałem że ten pomysł ma zadłużyć nasze miasto na wiele lat.. ?
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wwwojtas



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt - ok 6,000,000 (słownie sześć milionów złotych). Zadłużenie miasta kredytem komercyjnym na najblizsze 10 lat. Czy nie warto było postarać się o fundusze z Unii? A może lepiej po prostu zostawić takiego zakalca w postaci obowiązku spłaty kredytu nastepnemu Burmistrzowi? Stadion - TAK, sposób załatwienia sprawy - (jak zwykle) NIE!. Gdzie tu sens i gdzie logika?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixer



Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 48
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy stadion jest obiektem w ktory warto inwestowac wlasnie w ten sposob? zadluzyc miasto na 10 lat - wlasciwie po co? Co Sandomierz zyska majac stadion za 6mln!??
_________________
mixxxer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muszka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwazam, ze te pieniadze mozna znacznie lepiej wykorzystac w naszym miescie Cool . Stadion za tyle pieniedzy to zbyteczna inwestycja. Confused
_________________
... zamiast przeklinać ciemność spróbuj zapalić maleńką świeczkę ....

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny stadion to wizytówka miasta, trochę droga ale ten obecny nie spełnia żadnych norm remont był konieczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wwwojtas



Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam - w moim drugim poście nastąpiła "niewielka" pomyłka. Otóż przed 6,000,000 PLN znikło mi jakims cudem jedynka. Koszt budowy to w świetle mojej wiedzy 16,000,000 PLN. Pewnie gdzieś można to dokładnie sprawdzić. Może ktoś wie gdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anathema666



Dołączył: 19 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Sob Gru 02, 2006 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wwwojtas napisał:
Koszt - ok 6,000,000 (słownie sześć milionów złotych). Zadłużenie miasta kredytem komercyjnym na najblizsze 10 lat. Czy nie warto było postarać się o fundusze z Unii? A może lepiej po prostu zostawić takiego zakalca w postaci obowiązku spłaty kredytu nastepnemu Burmistrzowi? Stadion - TAK, sposób załatwienia sprawy - (jak zwykle) NIE!. Gdzie tu sens i gdzie logika?


A za chwilę:

wwwojtas napisał:
Przepraszam - w moim drugim poście nastąpiła "niewielka" pomyłka. Otóż przed 6,000,000 PLN znikło mi jakims cudem jedynka. Koszt budowy to w świetle mojej wiedzy 16,000,000 PLN. Pewnie gdzieś można to dokładnie sprawdzić. Może ktoś wie gdzie?


Nie lepiej zamiast pisać bzdury: co do kosztów, co do funduszy itd; łatwiej byłoby sprawdzić w UM jakie są plany, dofinansowania...
Koszt stadionu to ok. 9 mln złotych, z czego lwia część pokryta będzie właśnie z funduszy. Buduje się ten stadion właśnie dlatego, że jest okazja wykorzystać pieniądze (nie tylko z kasy miejskiej), zagospodarować teren, a przy okazji zrobić coś dla młodszych ludzi - w końcu co chwila słyszy się, że młodzież nie ma nic do roboty w S-rzu.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin25



Dołączył: 28 Mar 2005
Posty: 339
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty i tak wysokie, ja mam mieszane uczucia odnośnie tej inwestycji.
Dobrze że taki stadion zostanie wybudowany, tylko przeraża mnie wieloletnia spłata kredytu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Sandomierskie Strona Główna -> Inwestycje miejskie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group